Eurest

down
dot dot dot

Budujeme reštaurácie, kde sa budete cítiť dobre

dot dot dot

Business centrá

Stále vyvíjame nové koncepty a vhodne ich kombinujeme podľa vašich potrieb.

Presne podľa vašich individuálnych požiadaviek zabezpečíme stravovanie a súvisiace služby vo veľkých business centrách, v menších administratívnych objektoch alebo na úradoch. Pružne sa prispôsobíme vekovému zloženiu klientov alebo národnostným špecifikám. Stravovaciu službu vhodne kombinujeme s ponukou predajných automatov a kávovými značkami ako Selecta, Costa Coffee alebo Starbucks.

 

Kaviareň
Máte chuť na kvalitnú kávu? Ponúkame vlastný koncept kaviarne Caffè Liscio, ktorý je skvelou voľbou ako si spríjemniť pracovný deň. Ochutnajte niektorý z našich dezertov alebo si dajte len sendvič, šalát či čerstvé ovocie. Môžete sa rozhodnúť taktiež pre osvedčené značky Costa Coffe alebo Starbucks.

Pizza
Pripravujeme kvalitnú pizzu z pravého talianskeho cesta. Vychutnajte si chuť Talianska v našej reštaurácii alebo si ju zoberte so sebou do kancelárie či domov!

Šalátový bar
Namiešajte si vlastný šalát z čerstvých surovín a podľa vlastnej chuti. Využite k tomu i našu ponuku sezónnych produktov a sortiment domácich dresingov.

Cooking live
Staňte sa sami účastníkmi varenia a spolu s naším kuchárom si pripravte jedlo. Zvoľte si sami druh mäsa, zeleninu, omáčku i prílohu a kuchár pred vami pripraví minútku na vaše želanie.

Hamburger
Máte chuť na čerstvé, šťavnaté a rýchlo prpravené jedlo? Presne pre vás ponúakame prípravu hamburgerov priamo na mieste podľa našej originálnej receptúry.


Čerstvé bagety
Ponáhľate sa alebo nemáte veľký hlad? Nechajte si u nás pripraviť bagetu a sami si povedzte, čím ju chcete naplniť.

Cool & Fresh
Čerstvosť na prvom mieste! Nestihli ste sa naraňajkovať? Máte chuť na niečo sladké, ale zároveň málo kalorické? Ochutnajte našu vlastnú produktovú radu skladajúcu sa z ovocných pohárov, krájanej zeleniny, ľahkých sladených krémov, šľahaných tvarohov či čerstvých jogurtov s ovocím či műsli.

Palacinky a tortily
Sladké alebo slané? Palacinky pripravené podľa vašej chuti. Dáváte skôr prednosť chuti Mexika? Presne pre vás máme v ponuke prípravu čerstvých tortíl.

Fresh pasta
Domáce cestoviny ako od babičky alebo z talianskej reštaurácie. U nás ich pripravíme denne čerstvé. Uvarené sú za 2 minúty a vy môžete hneď jesť.

obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NIEČO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPÍŠTE NÁM

RÝCHLY KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.sk

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek
Close -->

Prezeraním našich stránok súhlasíte s použítím cookies . Táto správa sa vám zobrazí len raz.

Cookies | Zavrieť
fff