Eurest

down
dot dot dot

Meníme školské stravovanie.

Chceme, aby každý žiak a študent bol pre nás hosťom.

 

dot dot dot

Školstvo

Varíme čerstvé a vyvážené jedlá z kvalitných a overených surovín. Uvedomujeme si, že pravidelné stravovanie žiakov a študentov je nevyhnutné pre ich ďalší rozvoj. Našim stravníkom prinášame ucelený koncept školskej reštaurácie s raňajkovým a desiatovým servisom, kvalitným obedom v príjemnom prostredí a usmievavým tímom profesionálov. Náš koncept nie je len o jedle, ale i o prehlbovaní základných hodnôt pre lepšiu orientáciu v živote. S najmenšími stravníkmi hráme hru Jeme s Farbožrútom, starším žiakom a študentom ponúkame informácie týkajúce sa etikety stolovania, slušného správania a zdravého životného štýlu.

 

Scolarest je stravovanie, ktoré baví


"Video - Scolarest"

Raňajkový a desiatový režim
Desiaty ako od mamičky! Denne pripravujeme na mieste čerstvé obložené žemle alebo chlebíčky vždy z čerstvých a preverených surovín.

Vyvážené obedy
Varíme a zostavujeme jedálné lístky podľa receptúr školského stravovania a zo zásady nepoužívame pikantné korenie a glutamany. Naším záujmom je, aby sa žiaci a študenti u nás naozaj stravovali a obed si vychutnali.

Pitný režim
Dbáme na to, aby žiaci a študenti mali dostatočný prísun tekutín ako v rámci desiatového servisu, tak i počas obeda. V našej ponuke uprednostňujeme nesladené čaje a minerálne vody a snažíme sa minimalizovať výskyt sladkých limonád.

Hra Jeme s Farbožrútom
Pre našich najmenších stravníkov sme formou hry pripravili celoročný projekt ako sa správne a zdravo stravovať. Motivačným prvkom v tejto hre je okrem iného i finálne zlosovanie „malých jedákov“ o vecné ceny na konci školského roku.

 

Etiketa
Neoddeliteľou súčasťou zdravého a správneho stravovania je i prostredie a správanie sa pri stole. Formou náučných kartičiek alebo spotov o etikete stolovania, ale i prívetivým a vždy profesionálnym personálom, sa snažíme našim hosťom ich čas v školskej reštaurácii spríjemňovať a zlepšiť ich orientáciu vo svete.

 

 

obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NIEČO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPÍŠTE NÁM

RÝCHLY KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.sk

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek
Close -->

Prezeraním našich stránok súhlasíte s použítím cookies . Táto správa sa vám zobrazí len raz.

Cookies | Zavrieť
fff