Eurest

down
dot dot dot

Čerstvosť, kvalita a rýchlosť

dot dot dot

Výroba

Našou prioritou je poskytnúť kvalitné, zdravé a chutné jedlo bez zbytočného čakania v rade. Celodenné stravovanie od raňajok až po nočné večere, vybudovanie alebo prevzatie súčasnej  kuchyne, zabezpečenie dovozu jedál pre vašu výdajňu z inej EUREST reštaurácie, zabezpečenie jedálne s doplnkovým predajom. Stravovacie služby vhodne kombinujeme s predajnými automatmi. Jedlo pripravíme my, kávu zabezpečíme od najlepších dodávateľov. Napríklad Selecta, Costa Coffee alebo Starbucks. To všetko je u nás samozrejmosťou. A ideme ešte o krok ďalej a pracujeme na vývoji nových stravovacích konceptov.

 

Návrat ku klasike

Pripomeňte si jedlá z vášho detstva. Kôprová omáčka, čevabčiči alebo kysnuté buchty? 


Hamburger
Máte chuť na čerstvé, šťavnaté a rýchlo pripravené jedlo? Presne pre vás ponúkame prípravu hamburgerov priamo na mieste podľa našej originálnej receptúry.

Kaviareň
Máte chuť na kvalitnú kávu? Ponúkame vlastný koncept kaviarne Caffè Liscio, ktorý je skvelou voľbou ako si spríjemniť pracovný deň. Ochutnajte niektoré z našich dezertov alebo si dajte len sendvič, šalát či čerstvé ovocie.

Pizza
Pripravujeme kvalitnú pizzu z pravého talianskeho cesta. Vychutnajte si chuť Talianska v našej reštaurácii alebo si ju zoberte so sebou na pracovisko či domov!

Šalát bar
Namiešajte si vlastný šalát z čerstvých surovín a podľa vlastnej chuti. Využite na to i našu ponuku sezónnych produktov a sortiment domácich dresingov.

Cooking live
Staňte sa sami účastníkmi varenia a spolu s naším kuchárom si pripravte jedlo. Zvoľte si sami druh mäsa, zeleninu, omáčku i prílohu a kuchár pred vami pripraví minútku len pre vás.

Čerstvé bagety
Ponáhľate sa alebo nemáte veľký hlad? Nechajte si u nás pripraviť bagetu a sami si povedzte, čím ju chcete naplniť.

Cool & Fresh
Čerstvosť na prvom mieste! Nestihli ste sa naraňajkovať? Máte chuť na niečo sladké, ale zároveň málo kalorické? Ochutnajte našu vlastnú produktovú radu skladajúcu sa z ovocných pohárov, krájanej zeleniny, ľahkých sladených krémov, šľehaných tvarohov či čerstvých jogurtov s ovocím či műsli.

Palacinky a tortily
Sladké alebo slané? Palacinky pripravené podľa vašej chuti. Dáváte skôr prednosť chuti Mexika? Presne pre vás máme v ponuke prípravu čerstvých tortíl.

Fresh pasta
Domáce cestoviny ako od babičky alebo z talianskej reštaurácie. U nás ich pripravíme denne čerstvé. Uvarené sú za 2 minúty a vy môžete hneď jesť.
obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NIEČO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPÍŠTE NÁM

RÝCHLY KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.sk

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek
Close -->

Prezeraním našich stránok súhlasíte s použítím cookies . Táto správa sa vám zobrazí len raz.

Cookies | Zavrieť
fff